درباره مامعرفی شرکت

image

شرکت آبگستر سبز سپاهان

شماره ثبت:
14440
محل ثبت:
اصفهان
نوع شرکت:
سهامی خاص
تاسیس:
5 دی 1377
نوع فعالیت:
طرح، اجرا و نظارت پروژه های آبیاری و زهکشی، سدهای خاکی و بتنی، تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی، آبیاری تحت فشار، خطوط انتقال آب، استخر و عملیات نقشه برداری

مجوزها

دارای مجوز طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار
دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و رتبه پنج رشته آب
نماینده کارخانجات تولیدکننده لوله و اتصالات پلی اتیلن در استان اصفهان

 

شرکت آبگستر سبز سپاهان

تامین آب مورد نیاز بخش های کشاورزی با توجه به محدودیت منابع آب کشور، متوسط بارندگی کم، گستردگی فلات خشک مرکزی، خشکسالی های سال های اخیر و تهدید بالقوه آن از جمله مسائلی است که نگاه مدیریت کلان کشور را همواره معطوف به خود نموده است.

اجرای انواع سدهای بتنی، خاکی، بند و غیره، ایزولاسیون انهار، تسطیح، تجهیز و نوسازی اراضی و ... که از دیرباز مورد توجه بوده تا روش های نوین در بخش کشاورزی از جمله پروژه های آبیاری تحت فشار، اتوماسیون، سیستم های موضعی و گلخانه ها همه به منظور مدیریت مصرف آب و استفاده بهینه از آن است.

در این راستا و با هدف توسعه و پیشبرد اهداف فوق، این شرکت فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه طرح، اجرا و نظارت پروژه های: آبیاری و زهکشی، سدهای خاکی و بتنی، تسطیح، تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزان، آبیاری تحت فشار و سطحی، خطوط انتقال آب، احداث استخر، کانال سازی، عملیات مکانیکال و تاسیساتی، نقشه برداری و ... آغاز نمود که به لطف خداوند متعال و با به کار گیری پرسنل مجرب و کارآزموده در راستای سیاست های دولت، تاکنون موفق به عمران و آبادانی هزاران هکتار از اراضی کشاورزی در استان های اصفهان، تهران، فارس، خوزستان، کرمان، اراک و چهارمحال و بختیاری گردیده است.

این شرکت دارنده گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و رتبه 5 رشته آب از استانداری استان اصفهان و پایه 3 (با ظرفیت مجاز سالانه 1500 هکتار) در زمینه انجام امور پیمانکاری روشهای نوین آبیاری از معاونت آب و خاک و صنایع می باشد.

امید است در سایه حمایت های دولت و با برخورداری از کادر و پرسنل کارآزموده، تجهیزات مدرن و بیش از 20 سال سابقه درخشان در امر طراحی، اجرا و نظارت که حاصل سال ها فعالیت بی وقفه و سازنده می باشد، این شرکت بتواند منشاء خدمات و اثرات سازنده باشد.

تماس با ما   سوابق شرکت   رزومه شرکت

image

سابقه درخشان

کسب رضایت حداکثری مشتریان در طول 20 سال فعالیت صادقانه و سازنده مایه ی مباهات ماست.

image

پرسنل مجرب

بهره مندی از نیروی کارآزموده و با تجربه گامی در راستای تحقق اهداف این شرکت می باشد.

image

روش های نوین

آشنایی و به کار گیری روش های نوین آبیاری به همراه آگاهی از دانش روز جهان سرلوحه کاری ماست.

 

20 سال سابقه درخشان

در زمینه طراحی و اجرای سیستم های نوین آبیاری

دانلود رزومه